Grand Prix osób niepełnosprawnych w tenisie stołowym

Grand Prix osób niepełnosprawnych w tenisie stołowym

Tenis stołowy jest jedną z najbardziej widowiskowych dyscyplin sportowych na świecie.

Na obecną chwilę prymat wśród kobiet i mężczyzn wiodą zawodnicy z Chin. Kto z nas nie odbijał przynajmniej raz w życiu popularną paletką? Wiadomo o co chodzi…

W dniach 13-15 kwietnia w Wiśle odbyła się duża impreza krajowa. W sali gimnastycznej im. Wiślańskich Olimpijczyków oraz w hali sportowej Ośrodka Przygotowań Paraolimpijskich „Start” odbyło się I Grand Prix Polski Osób Niepełnosprawnych w Tenisie Stołowym. Mogliśmy oglądać znakomite gry, zaangażowanie zawodników, a przede wszystkim pasję wewnętrzną uczestników zmagań. Przy okazji zawodów przy stołach podziwialiśmy reprezentantów Polski i medalistów Igrzysk Paraolimpijskich.

Wisła jako miasto-gospodarz jest dumna z faktu, że tak duże wydarzenie zawitało w Beskidy. Cieszymy się również z tego, iż w tym turnieju zagrał również Sławomir Brak, który jest członkiem UKS Wisła Wiślanie, reprezentantem Polski, wielokrotnym mistrzem Polski, a nawet wicemistrzem Hiszpanii z 2016 roku! Nasz zawodnik po raz kolejny potwierdził swoją klasę i zwyciężył w swojej kategorii. Gratulujemy!!!

Źródło:http://wisla.pl/mieszkaniec/news/grand-prix-osob-niepelnosprawnych-w-tenisie-stolowym

Zagłosuj!

7 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 1

Fajne: 1

Procent fajnych głosów: 100.000000%

Słabe: 0

Procent słabych głosów: 0.000000%

Ten wpis został dodany przez jednego z czytelników lub redakcję. U nas każdy może dodać coś od siebie:) Dodaj swój własny wpis!

Dodaj komentarz