W sobotę, 24 stycznia, drużyna Sami Swoi Goleszów miała powody do radości po udanym występie w siatkarskiej lidze „50 plus”.
Goleszowianie odnieśli dwa zwycięstwa, pokonując drużyny Grodziec oraz Alaska Żabnica wynikiem 3:0 w każdym z meczów. Dzięki temu zespół objął samodzielne prowadzenie w rozgrywkach.
Wyniki meczów
W pierwszym meczu Goleszów zmierzył się z Grodźcem, wygrywając sety 25:20, 25:15 oraz 25:17. Następnie, w spotkaniu z Żabnicą, Goleszów również nie dał szans rywalom, triumfując 25:16, 25:10 i 25:19.
Nadchodzące spotkania
Kolejna szansa na zdobycie punktów dla drużyny Sami Swoi nadarzy się 28 marca, kiedy to zespół wystąpi przed własną publicznością w sali gimnastycznej w Dzięgielowie.
*Pełna treść komunikatu dostępna jest na stronie internetowej podanej jako źródło.*
Źródło: https://goleszow.pl/aktualnosci/sami-swoi-goleszow-wygrywaja-kolejna-kolejke-ligi-50-plus
Dołącz do naszego kanału nadawczego, by nie przegapić kolejnych informacji z naszego regionu!




