Goleszów: Zwycięski weekend siatkarzy w lidze „50 plus”

Goleszów: Zwycięski weekend siatkarzy w lidze „50 plus”

W sobotę, 24 stycznia, drużyna Sami Swoi Goleszów miała powody do radości po udanym występie w siatkarskiej lidze „50 plus”.

Goleszowianie odnieśli dwa zwycięstwa, pokonując drużyny Grodziec oraz Alaska Żabnica wynikiem 3:0 w każdym z meczów. Dzięki temu zespół objął samodzielne prowadzenie w rozgrywkach.

Wyniki meczów

W pierwszym meczu Goleszów zmierzył się z Grodźcem, wygrywając sety 25:20, 25:15 oraz 25:17. Następnie, w spotkaniu z Żabnicą, Goleszów również nie dał szans rywalom, triumfując 25:16, 25:10 i 25:19.

Nadchodzące spotkania

Kolejna szansa na zdobycie punktów dla drużyny Sami Swoi nadarzy się 28 marca, kiedy to zespół wystąpi przed własną publicznością w sali gimnastycznej w Dzięgielowie.

*Pełna treść komunikatu dostępna jest na stronie internetowej podanej jako źródło.*

Goleszów: Zwycięski weekend siatkarzy w lidze „50 plus” REKLAMA

Źródło: https://goleszow.pl/aktualnosci/sami-swoi-goleszow-wygrywaja-kolejna-kolejke-ligi-50-plus

Zagłosuj!

27 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 0

Fajne: 0

Procent fajnych głosów: 0.000000%

Słabe: 0

Procent słabych głosów: 0.000000%

Dołącz do naszego kanału nadawczego, by nie przegapić kolejnych informacji z naszego regionu!

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA