Goleszów: Zwycięski powrót drużyny do V ligi

Goleszów: Zwycięski powrót drużyny do V ligi

LKS Tempo Puńców odniósł spektakularne zwycięstwo, które zapewniło mu awans do V ligi.

W niedzielę, 24 maja, podczas meczu 22. kolejki Ligi Okręgowej drużyna LKS Tempo Puńców pokonała LKS Bory Pietrzykowice. Co ważne, sukces został przypieczętowany aż cztery kolejki przed zakończeniem sezonu, co podkreśla doskonałą formę zespołu.

Decydujący mecz na boisku LKS Goleszów

Mecz, który przesądził o awansie Tempa, rozegrano na boisku LKS Goleszów. Spotkanie zakończyło się wygraną drużyny z Puńcowa 3:1. Na listę strzelców wpisali się Alan Pastuszek, Marcin Jaworzyn oraz Jakub Węglorz.

Skład drużyny podczas meczu

W niedzielnym spotkaniu LKS Tempo Puńców zagrał w składzie: Maciejowski – Szlajss (70’ Suchanek), Nowak, Rucki – Borkała, Niedzielski (60’ Morys), Gabryś (85’ Węglorz), Volkmer, Stasiak – Pastuszek, Jaworzyn. Awans to efekt konsekwentnej pracy całego zespołu, sztabu szkoleniowego oraz działaczy klubowych.

źródło: goleszow.pl

Goleszów: Zwycięski powrót drużyny do V ligi REKLAMA

Zagłosuj!

24 punkty
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 0

Fajne: 0

Procent fajnych głosów: 0.000000%

Słabe: 0

Procent słabych głosów: 0.000000%

Dołącz do naszego kanału nadawczego, by nie przegapić kolejnych informacji z naszego regionu!

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA