W sobotę, 25 kwietnia, odbyły się ostatnie zawody zimowe w ramach ORLEN Cup Kids.
W rywalizacji, która miała miejsce w Wiśle, uczestniczyli młodzi sportowcy z Ludowego Klubu Sportowego „Olimpia” Goleszów. Ich wysoka forma oraz determinacja przyniosły wiele sukcesów, a zawodnicy zajęli miejsca na podium w skokach narciarskich oraz kombinacji norweskiej.
Osiągnięcia młodych sportowców
Justyna Niemczyk zdobyła pierwsze miejsce zarówno w skokach narciarskich w kategorii „Dziewczynka 2014 i młodsza”, jak i w kombinacji norweskiej. Również Arkadiusz Szturc, z najdłuższymi i najwyżej punktowanymi skokami w kategorii „Chłopiec 2014–2015”, zaprezentował się doskonale. W zawodach brali udział także inni skoczkowie z Goleszowa, w tym Dawid Włodyka, Wojciech Gabrych oraz Patryk Waszek.
źródło: goleszow.pl
Dołącz do naszego kanału nadawczego, by nie przegapić kolejnych informacji z naszego regionu!




