Goleszów: Zimowe zmagania zakończone medalami

Goleszów: Zimowe zmagania zakończone medalami

W sobotę, 25 kwietnia, odbyły się ostatnie zawody zimowe w ramach ORLEN Cup Kids.

W rywalizacji, która miała miejsce w Wiśle, uczestniczyli młodzi sportowcy z Ludowego Klubu Sportowego „Olimpia” Goleszów. Ich wysoka forma oraz determinacja przyniosły wiele sukcesów, a zawodnicy zajęli miejsca na podium w skokach narciarskich oraz kombinacji norweskiej.

Osiągnięcia młodych sportowców

Justyna Niemczyk zdobyła pierwsze miejsce zarówno w skokach narciarskich w kategorii „Dziewczynka 2014 i młodsza”, jak i w kombinacji norweskiej. Również Arkadiusz Szturc, z najdłuższymi i najwyżej punktowanymi skokami w kategorii „Chłopiec 2014–2015”, zaprezentował się doskonale. W zawodach brali udział także inni skoczkowie z Goleszowa, w tym Dawid Włodyka, Wojciech Gabrych oraz Patryk Waszek.

źródło: goleszow.pl

Goleszów: Zimowe zmagania zakończone medalami REKLAMA

Zagłosuj!

27 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 0

Fajne: 0

Procent fajnych głosów: 0.000000%

Słabe: 0

Procent słabych głosów: 0.000000%

Dołącz do naszego kanału nadawczego, by nie przegapić kolejnych informacji z naszego regionu!

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA