Goleszów: Sukcesy łuczników z Goleszowa na Mistrzostwach Polski

Goleszów: Sukcesy łuczników z Goleszowa na Mistrzostwach Polski

Reprezentanci gminy Goleszów odnieśli znakomite sukcesy podczas 89. Mistrzostw Polski w Łucznictwie.

W dniach 29-31 sierpnia w Krakowie, łucznicy z Goleszowa zdobyli cztery medale, a ich osiągnięcia były naprawdę imponujące.

Indywidualne osiągnięcia Przemysława Koneckiego

Na konto Przemysława Koneckiego, zawodnika LUKS Orlik Goleszów, trafiły dwa medale oraz dwa rekordy życiowe. Warto dodać, że podczas ceremonii otwarcia mistrzostw, Konecki został odznaczony srebrną odznaką za wybitne zasługi dla polskiego łucznictwa.

Złote medale dla Anny Stanieczek

W zawodach Przemysław Konecki zdobył złoto w turnieju indywidualnym oraz wspólnie ze swoją trenerką Anną Stanieczek złoto w turnieju mikstów. Anna Stanieczek również odebrała złoty medal, prowadząc drużynę, w której skład wchodziły Gabriela Cieślar i Maja Jakubiec, do zwycięstwa w turnieju drużynowym kobiet.

Brązowy medal w rywalizacji mikstów

Czwarty medal, brązowy, wywalczyli Gabriela Cieślar oraz Dariusz Rzeszot w rywalizacji mikstów, co również przyczyniło się do sukcesu reprezentacji gminy Goleszów na tym prestiżowym turnieju.

Pełna treść komunikatu dostępna jest na stronie internetowej podanej jako źródło.

Goleszów: Sukcesy łuczników z Goleszowa na Mistrzostwach Polski REKLAMA

Źródło: https://goleszow.pl/aktualnosci/cztery-medale-lucznikow-z-gminy-goleszow-na-89-mistrzostwach-polski-w-krakowie

Zagłosuj!

27 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 0

Fajne: 0

Procent fajnych głosów: 0.000000%

Słabe: 0

Procent słabych głosów: 0.000000%

Dołącz do naszego kanału nadawczego, by nie przegapić kolejnych informacji z naszego regionu!

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA