Goleszów: Sukcesy łuczników na Pucharze Polski

Goleszów: Sukcesy łuczników na Pucharze Polski

W miniony weekend, 5–6 lipca, w Krakowie odbyła się III Runda Pucharu Polski w łukach bloczkowych i barebow.

W zawodach z sukcesami wystąpili reprezentanci Gminy Goleszów oraz zawodnicy LUKS Orlik Goleszów. Wśród nich byli Anna Stanieczek, Przemysław Konecki i Kinga Wójcik.

Medale dla Goleszowa

Nasi łucznicy wrócili do domu z dwoma złotymi medalami. Przemysław Konecki triumfował indywidualnie w konkurencji łuków bloczkowych, a wspólnie z Anną Stanieczek zdobył również złoto w rywalizacji drużyn mieszanych.

Indywidualne osiągnięcia

W klasyfikacji indywidualnej Anna Stanieczek uplasowała się na 6. miejscu, a Kinga Wójcik zakończyła rywalizację na 8. pozycji. Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów!

Pełna treść komunikatu dostępna jest na stronie internetowej podanej jako źródło.

Goleszów: Sukcesy łuczników na Pucharze Polski REKLAMA

Źródło: https://goleszow.pl/aktualnosci/sukcesy-lucznikow-z-goleszowa-w-krakowie

Zagłosuj!

27 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 0

Fajne: 0

Procent fajnych głosów: 0.000000%

Słabe: 0

Procent słabych głosów: 0.000000%

Dołącz do naszego kanału nadawczego, by nie przegapić kolejnych informacji z naszego regionu!

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA