Goleszów: Sukcesy judoków na Olza Judo Cup

Goleszów: Sukcesy judoków na Olza Judo Cup

W niedzielę 31 maja w Hali Widowiskowo-Sportowej im. Cieszyńskich Olimpijczyków odbyła się druga edycja turnieju Olza Judo Cup.

W zawodach, zorganizowanych przez sekcję judo Klubu Sportowego Cieszyn, rywalizowało 460 młodych judoków reprezentujących 37 klubów z Polski, Czech i Słowacji.

Medale dla Goleszowa

Mieszkańcy gminy Goleszów, na co dzień reprezentujący sekcję judo KS Cieszyn, odnotowali znakomite wyniki. Na najwyższym stopniu podium stanęły trzy zawodniczki i zawodnicy. W kategorii KU-13 do 57 kg zwyciężyła Emilia Siekierka, natomiast w kategorii KU-9 (grupa 4) pierwsze miejsce wywalczyła Aleksandra Bajda. W kategorii MU-17 do 66 kg triumfował Igor Lipowczan. Dodatkowo drugie miejsce w kategorii FU13-52 zajęła Sara Kwaśniak.

źródło: goleszow.pl

Goleszów: Sukcesy judoków na Olza Judo Cup REKLAMA

Zagłosuj!

8 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 0

Fajne: 0

Procent fajnych głosów: 0.000000%

Słabe: 0

Procent słabych głosów: 0.000000%

Dołącz do naszego kanału nadawczego, by nie przegapić kolejnych informacji z naszego regionu!

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA