Goleszów: Sukces młodych hokeistów na Mistrzostwach Śląska

Goleszów: Sukces młodych hokeistów na Mistrzostwach Śląska

Trzech młodych sportowców z Gminy Goleszów zdobyło srebrny medal Mistrzostw Śląska Młodzików w hokeju na trawie.

Finałowy turniej odbył się w czwartek, 26 czerwca w Siemianowicach Śląskich. W skład drużyny KS Cieszyn weszli Jakub Łyszczarz, Antoni Jagoda oraz Olaf Wisełka, którzy wykazali się znakomitymi umiejętnościami na boisku.

Wyniki i osiągnięcia

Ekipa z Cieszyna zakończyła sezon na drugim miejscu w województwie, ustępując jedynie drużynie HKS Siemianowiczanka. To znaczący sukces, który potwierdza rosnący potencjał młodych hokeistów z regionu.

*Pełna treść komunikatu dostępna jest na stronie internetowej podanej jako źródło.*

Goleszów: Sukces młodych hokeistów na Mistrzostwach Śląska REKLAMA

Źródło: https://goleszow.pl/aktualnosci/mieszkancy-gminy-goleszow-ze-srebrnym-medalem-mistrzostw-slaska

Zagłosuj!

27 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 0

Fajne: 0

Procent fajnych głosów: 0.000000%

Słabe: 0

Procent słabych głosów: 0.000000%

Dołącz do naszego kanału nadawczego, by nie przegapić kolejnych informacji z naszego regionu!

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA