Trzech młodych sportowców z Gminy Goleszów zdobyło srebrny medal Mistrzostw Śląska Młodzików w hokeju na trawie.
Finałowy turniej odbył się w czwartek, 26 czerwca w Siemianowicach Śląskich. W skład drużyny KS Cieszyn weszli Jakub Łyszczarz, Antoni Jagoda oraz Olaf Wisełka, którzy wykazali się znakomitymi umiejętnościami na boisku.
Wyniki i osiągnięcia
Ekipa z Cieszyna zakończyła sezon na drugim miejscu w województwie, ustępując jedynie drużynie HKS Siemianowiczanka. To znaczący sukces, który potwierdza rosnący potencjał młodych hokeistów z regionu.
*Pełna treść komunikatu dostępna jest na stronie internetowej podanej jako źródło.*
Źródło: https://goleszow.pl/aktualnosci/mieszkancy-gminy-goleszow-ze-srebrnym-medalem-mistrzostw-slaska
Dołącz do naszego kanału nadawczego, by nie przegapić kolejnych informacji z naszego regionu!




