Goleszów: Sukces judoków z KS Cieszyn na międzynarodowym turnieju

Goleszów: Sukces judoków z KS Cieszyn na międzynarodowym turnieju

W niedzielę, 17 maja, w Czechach odbył się międzynarodowy turniej judo „Velká Cena Ostravy”, w którym wzięło udział ponad 650 zawodników.

Turniej odbył się w Ostrawie, gdzie rywalizowało blisko 70 klubów z 7 krajów. Wśród uczestników znalazła się 19-osobowa reprezentacja KS Cieszyn, która zaprezentowała się z doskonałej strony.

Wyjątkowy występ Igora Lipowczana

Największym sukcesem w ekipie cieszyńskiej okazał się złoty medal zdobyty przez Igora Lipowczana, mieszkańca gminy Goleszów. Reprezentant KS Cieszyn triumfował w kategorii MU16 do 73 kg, zdobywając najwyższe miejsce na podium.

Medalowe osiągnięcia KS Cieszyn

Na zakończenie turnieju, drużyna KS Cieszyn wróciła do domu z imponującym dorobkiem trzech złotych, trzech srebrnych i czterech brązowych medali, co świadczy o wysokim poziomie przygotowania i zaangażowania zawodników.

źródło: goleszow.pl

Goleszów: Sukces judoków z KS Cieszyn na międzynarodowym turnieju REKLAMA

Zagłosuj!

26 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 0

Fajne: 0

Procent fajnych głosów: 0.000000%

Słabe: 0

Procent słabych głosów: 0.000000%

Dołącz do naszego kanału nadawczego, by nie przegapić kolejnych informacji z naszego regionu!

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA