Goleszów: Puchar Polski kobiet w tenisie stołowym dla Ilony Sztwiertni

Goleszów: Puchar Polski kobiet w tenisie stołowym dla Ilony Sztwiertni

Ilona Sztwiertnia oraz jej drużyna PGE Fibrain AZS Politechnika Rzeszów zdobyli Puchar Polski kobiet w tenisie stołowym.

Finałowe zmagania odbyły się w niedzielę, 10 maja, w Częstochowie. Wychowanka LKS Lesznianka znacząco przyczyniła się do sukcesu zespołu, wygrywając dwa pojedynki singlowe oraz jedno spotkanie deblowe.

Kluczowa rola w finale

Osiągnięcie rzeszowskiej drużyny jest wynikiem nie tylko umiejętności, ale także determinacji i zaangażowania zawodników, wśród których Sztwiertnia z pewnością wyróżniała się na tle konkurencji.

Znaczenie tego sukcesu

Puchar Polski to jedno z najważniejszych trofeów w krajowym tenisie stołowym, a zdobycie go przez zespół z Rzeszowa to niewątpliwie wielki powód do radości dla wszystkich kibiców.

Pełna treść komunikatu dostępna jest na stronie internetowej podanej jako źródło.

źródło: goleszow.pl

Goleszów: Puchar Polski kobiet w tenisie stołowym dla Ilony Sztwiertni REKLAMA

Zagłosuj!

27 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 0

Fajne: 0

Procent fajnych głosów: 0.000000%

Słabe: 0

Procent słabych głosów: 0.000000%

Dołącz do naszego kanału nadawczego, by nie przegapić kolejnych informacji z naszego regionu!

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA