Ilona Sztwiertnia oraz jej drużyna PGE Fibrain AZS Politechnika Rzeszów zdobyli Puchar Polski kobiet w tenisie stołowym.
Finałowe zmagania odbyły się w niedzielę, 10 maja, w Częstochowie. Wychowanka LKS Lesznianka znacząco przyczyniła się do sukcesu zespołu, wygrywając dwa pojedynki singlowe oraz jedno spotkanie deblowe.
Kluczowa rola w finale
Osiągnięcie rzeszowskiej drużyny jest wynikiem nie tylko umiejętności, ale także determinacji i zaangażowania zawodników, wśród których Sztwiertnia z pewnością wyróżniała się na tle konkurencji.
Znaczenie tego sukcesu
Puchar Polski to jedno z najważniejszych trofeów w krajowym tenisie stołowym, a zdobycie go przez zespół z Rzeszowa to niewątpliwie wielki powód do radości dla wszystkich kibiców.
Pełna treść komunikatu dostępna jest na stronie internetowej podanej jako źródło.
źródło: goleszow.pl
Dołącz do naszego kanału nadawczego, by nie przegapić kolejnych informacji z naszego regionu!




