Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują o przerwie w dostawie wody w Goleszowie.
Awaria sieci wodociągowej spowoduje, że we wtorek, 2 września, od godziny 9:00 do 12:00 mieszkańcy Goleszowa, w rejonie ulic Olszowej, Zielonej, Stromej, Sadowej, Pochyłej, Pod Goruszką oraz Gajowej, nie będą mieli dostępu do wody.
Możliwe pogorszenie jakości wody
Po usunięciu awarii i płukaniu sieci wodociągowej, może wystąpić chwilowe pogorszenie jakości wody. W związku z tym, mieszkańcy proszeni są o niepobieranie wody w tym okresie.
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej przepraszają za wszelkie utrudnienia.
Źródło: https://goleszow.pl/aktualnosci/przerwa-w-dostawie-wody-w-goleszowie3
Dołącz do naszego kanału nadawczego, by nie przegapić kolejnych informacji z naszego regionu!




