Goleszów: Pierwsza wiosenna wycieczka seniorów do Muzeum Techniki

Goleszów: Pierwsza wiosenna wycieczka seniorów do Muzeum Techniki

We wtorek, 19 maja, seniorzy z klubów seniora w Dzięgielowie i Goleszowie Równi wyruszyli na pełną przygód wycieczkę.

Uczestnicy przekroczyli polsko-czeską granicę, aby odwiedzić Muzeum Techniki Tatra, gdzie znajduje się najbardziej kompleksowa ekspozycja poświęcona zakładom w Kopřivnicy, znanemu producentowi samochodów marki Tatra.

Spacer wśród koron drzew

Kolejnym punktem wyprawy był pełen emocji spacer w przełęczy Pustevny. Uczestnicy mieli okazję sprawdzić swoją odwagę, pokonując zawieszony most typu himalajskiego oraz podziwiać malownicze krajobrazy z przeszklonej platformy widokowej położonej 30 metrów nad ziemią.

Niezapomniane wrażenia

Wycieczka dostarczyła wielu niezapomnianych wrażeń oraz okazji do wspólnego spędzenia czasu w doskonałej atmosferze. To była również świetna okazja do odkrywania ciekawych i często nieznanych atrakcji znajdujących się tuż za polsko-czeską granicą, blisko Gminy Goleszów.

źródło: goleszow.pl

Goleszów: Pierwsza wiosenna wycieczka seniorów do Muzeum Techniki REKLAMA

Zagłosuj!

26 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 0

Fajne: 0

Procent fajnych głosów: 0.000000%

Słabe: 0

Procent słabych głosów: 0.000000%

Dołącz do naszego kanału nadawczego, by nie przegapić kolejnych informacji z naszego regionu!

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA