Goleszów: Noworoczne Spotkanie Seniorów w Kisielowie

Goleszów: Noworoczne Spotkanie Seniorów w Kisielowie

W środę, 14 stycznia, w Kisielowie miało miejsce tradycyjne noworoczne spotkanie seniorów.

W sali miejscowej jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej zebrali się mieszkańcy sołectwa, którzy od lat są ze sobą związani. Od pierwszych chwil wydarzeniu towarzyszyła serdeczna atmosfera sprzyjająca rozmowom oraz wspólnemu świętowaniu.

Organizacja wydarzenia

Wydarzenie zostało zorganizowane przez sołtysa Kisielowa oraz Radę Sołecką, przy wsparciu Gminy Goleszów, Stowarzyszenia Miłośników Kisielowa, miejscowego Koła Gospodyń Wiejskich oraz jednostki OSP. Spotkanie było doskonałą okazją do złożenia seniorom noworocznych życzeń oraz do refleksji na temat minionego roku.

Goście i atrakcje

W spotkaniu uczestniczyli także zaproszeni goście, w tym wójt gminy Goleszów, Sylwia Cieślar, przewodnicząca Rady Gminy oraz lokalni radni. Część artystyczną umilił występ dzieci i młodzieży z Zespołu Pieśni i Tańca „Goleszów”, który nawiązał do lokalnych tradycji. Humorystyczne wystąpienie Hanki Góralki dostarczyło uczestnikom wielu radości.

Podziękowania za organizację

– Spotkanie było czasem integracji i wspólnego spędzenia czasu w miłej atmosferze. Dziękujemy wszystkim osobom i organizacjom zaangażowanym w przygotowanie wydarzenia, które na długo pozostanie w pamięci uczestników – powiedziała Sylwia Cieślar, wójt gminy Goleszów.

Pełna treść komunikatu dostępna jest na stronie internetowej podanej jako źródło.

Goleszów: Noworoczne Spotkanie Seniorów w Kisielowie REKLAMA

Źródło: https://goleszow.pl/aktualnosci/noworoczne-spotkanie-seniorow-w-kisielowie1

Zagłosuj!

27 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 0

Fajne: 0

Procent fajnych głosów: 0.000000%

Słabe: 0

Procent słabych głosów: 0.000000%

Dołącz do naszego kanału nadawczego, by nie przegapić kolejnych informacji z naszego regionu!

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA