W Bażanowicach rozpoczął się montaż instalacji fotowoltaicznej.
W poniedziałek, 18 maja, na dachu Szkoły Podstawowej w Bażanowicach rozpoczęto montaż instalacji fotowoltaicznej w ramach projektu, na który gmina Goleszów pozyskała ponad 1,6 mln zł dofinansowania z programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021–2027. Równolegle trwają prace przygotowawcze związane z montażem paneli fotowoltaicznych na budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Goleszowie.
Kolejne etapy inwestycji
Dynamicznie postępująca realizacja inwestycji w Bażanowicach umożliwi płynne przejście do kolejnego etapu prac w Goleszowie. W przypadku strażnicy OSP harmonogram montażu instalacji fotowoltaicznej został skoordynowany z planowaną termomodernizacją budynku, która także będzie realizowana przy wsparciu środków z programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021–2027. Projekt nosi tytuł „Poprawa efektywności energetycznej budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Goleszowie”.
źródło: goleszow.pl
Dołącz do naszego kanału nadawczego, by nie przegapić kolejnych informacji z naszego regionu!




