Goleszów: Nowe instalacje fotowoltaiczne w lokalnych szkołach i strażnicach

Goleszów: Nowe instalacje fotowoltaiczne w lokalnych szkołach i strażnicach

W Bażanowicach rozpoczął się montaż instalacji fotowoltaicznej.

W poniedziałek, 18 maja, na dachu Szkoły Podstawowej w Bażanowicach rozpoczęto montaż instalacji fotowoltaicznej w ramach projektu, na który gmina Goleszów pozyskała ponad 1,6 mln zł dofinansowania z programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021–2027. Równolegle trwają prace przygotowawcze związane z montażem paneli fotowoltaicznych na budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Goleszowie.

Kolejne etapy inwestycji

Dynamicznie postępująca realizacja inwestycji w Bażanowicach umożliwi płynne przejście do kolejnego etapu prac w Goleszowie. W przypadku strażnicy OSP harmonogram montażu instalacji fotowoltaicznej został skoordynowany z planowaną termomodernizacją budynku, która także będzie realizowana przy wsparciu środków z programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021–2027. Projekt nosi tytuł „Poprawa efektywności energetycznej budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Goleszowie”.

źródło: goleszow.pl

Goleszów: Nowe instalacje fotowoltaiczne w lokalnych szkołach i strażnicach REKLAMA

Zagłosuj!

26 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 0

Fajne: 0

Procent fajnych głosów: 0.000000%

Słabe: 0

Procent słabych głosów: 0.000000%

Dołącz do naszego kanału nadawczego, by nie przegapić kolejnych informacji z naszego regionu!

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA