Goleszów: Młodzieżowa Rada Gminy rozpoczęła nową kadencję

Goleszów: Młodzieżowa Rada Gminy rozpoczęła nową kadencję

Nowa kadencja Młodzieżowej Rady Gminy

W środę, 13 maja, w sali sesyjnej Urzędu Gminy odbyło się pierwsze spotkanie członków Młodzieżowej Rady Gminy Goleszów trzeciej kadencji. Obrady te były ważnym krokiem w kierunku realizacji zadań i planów młodych radnych, którzy reprezentują wszystkie cztery gminne szkoły podstawowe.

Pomysły i inicjatywy młodych radnych

Spotkanie stanowiło również okazję do dyskusji na temat roli Młodzieżowej Rady Gminy, zasad współpracy, sposobów komunikacji oraz możliwości realizacji inicjatyw, których autorami będą młodzi mieszkańcy gminy. Radni mieli także czas na bliższe poznanie się oraz wymianę pomysłów dotyczących działalności rady.

Entuzjazm i zaangażowanie

Pierwsze robocze spotkanie pokazało, że członkowie Młodzieżowej Rady Gminy mają wiele ciekawych inicjatyw i propozycji działań, które planują zrealizować w najbliższych miesiącach. Sylwia Cieślar, wójt gminy Goleszów, podkreśliła, że entuzjazm, zaangażowanie oraz kreatywność młodych radnych dają nadzieję na pracowitą, inspirującą i owocną kadencję.

Pełna treść komunikatu dostępna jest na stronie internetowej podanej jako źródło.

źródło: goleszow.pl

Goleszów: Młodzieżowa Rada Gminy rozpoczęła nową kadencję REKLAMA

Zagłosuj!

27 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 0

Fajne: 0

Procent fajnych głosów: 0.000000%

Słabe: 0

Procent słabych głosów: 0.000000%

Dołącz do naszego kanału nadawczego, by nie przegapić kolejnych informacji z naszego regionu!

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA