Goleszów: Młodzi judocy odnoszą sukcesy

Goleszów: Młodzi judocy odnoszą sukcesy

W niedzielę 10 maja odbył się Otwarty Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzieży w judo, w którym rywalizowało blisko 500 zawodników.

Organizowany przez KS Budowlani Sosnowiec turniej przyciągnął uczestników z Polski, Czech i Słowacji. Wydarzenie było okazją do zaprezentowania swoich umiejętności młodych judoków.

Sukcesy judoków z KS Cieszyn

Judocy z KS Cieszyn odnotowali znakomite wyniki, zdobywając aż siedem medali. Wśród medalistów znalazły się także reprezentantki gminy Goleszów, które wyróżniły się w swoich kategoriach wagowych.

Wyróżniające się zawodniczki

Ośmioletnia Aleksandra Bajda zdobyła złoty medal, triumfując w swojej kategorii wagowej. Również dwunastoletnia Sara Kwaśniak znalazła się na podium, zajmując trzecie miejsce w swojej kategorii.

Pełna treść komunikatu dostępna jest na stronie internetowej podanej jako źródło.

źródło: goleszow.pl

Goleszów: Młodzi judocy odnoszą sukcesy REKLAMA

Zagłosuj!

26 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 0

Fajne: 0

Procent fajnych głosów: 0.000000%

Słabe: 0

Procent słabych głosów: 0.000000%

Dołącz do naszego kanału nadawczego, by nie przegapić kolejnych informacji z naszego regionu!

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA