Goleszów: Medalowe zakończenie sezonu zimowego

Goleszów: Medalowe zakończenie sezonu zimowego

W Wiśle zakończono sezon zimowy ORLEN Cup Kids

W sobotę, 25 kwietnia, w Wiśle odbyły się ostatnie zawody z cyklu ORLEN Cup Kids, w których wzięli udział młodzi sportowcy z gminy Goleszów. Zawodnicy Ludowego Klubu Sportowego „Olimpia” Goleszów zaprezentowali wysoki poziom sportowy oraz determinację, zdobywając miejsca na podium w skokach narciarskich i kombinacji norweskiej.

Podium dla młodych skoczków

W rywalizacji na skoczni Justyna Niemczyk odniosła podwójne zwycięstwo, wygrywając zarówno w skokach narciarskich w kategorii „Dziewczynka 2014 i młodsza”, jak i w kombinacji norweskiej. W kategorii „Chłopiec 2014–2015” na podium znalazł się także Arkadiusz Szturc, który oddał najdłuższe i najwyżej punktowane skoki. Oprócz nich w zawodach wystartowali również inni skoczkowie z Goleszowa: Dawid Włodyka, Wojciech Gabrych oraz Patryk Waszek.

źródło: goleszow.pl

Goleszów: Medalowe zakończenie sezonu zimowego REKLAMA

Zagłosuj!

27 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 0

Fajne: 0

Procent fajnych głosów: 0.000000%

Słabe: 0

Procent słabych głosów: 0.000000%

Dołącz do naszego kanału nadawczego, by nie przegapić kolejnych informacji z naszego regionu!

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA