Goleszów: Łucznicy zdobyli medale w Luboniu

Od piątku do niedzieli w Hali LOSIR w Luboniu odbywały się 41. Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów w łucznictwie. W rywalizacji uczestniczyło 245 zawodników i zawodniczek z 48 klubów. Ogromny sukces odnieśli przedstawiciele LUKS Orlik Goleszów. Przemysław Konecki zdobył złoty medal i po raz pierwszy w karierze stanął na najwyższym miejscu podium na Mistrzostwach Polski Seniorów. Anna Stanieczek zdobyła brąz w kategorii kobiet, a w konkurencji par mieszanych z Przemysławem Koneckim zdobyli po raz kolejny złoto. Dobry występ zaliczyli również Gabriela Cieślar, Dawid Adamczyk oraz Krystian Mróz, zajmując indywidualnie 13, 16 i 25 miejsce w swoich kategoriach. Podczas tej imprezy trenerka Anna Stanieczek została odznaczona honorowym medalem 95-lecia Polskiego Związku Łuczniczego.