Goleszów: Juniorzy LKS Goleszów zdobywają mistrzostwo III ligi wojewódzkiej

Goleszów: Juniorzy LKS Goleszów zdobywają mistrzostwo III ligi wojewódzkiej

Juniorzy LKS Goleszów odnieśli wielki sukces, zdobywając tytuł mistrza III ligi wojewódzkiej.

W sobotę, 23 maja, juniorzy LKS Goleszów zmierzyli się z drużyną LKS Wisła Strumień. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem goleszowskiego zespołu 3:2, co zapewniło im tytuł mistrza na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu.

Wielki sukces młodej drużyny

To ogromny sukces, który pokazuje rosnący potencjał młodych piłkarzy z Goleszowa. Drużyna konsekwentnie powiększała swoją przewagę nad rywalami w tabeli, wyprzedzając zespoły z lig okręgowych oraz V ligi. Systematyczna praca z zawodnikami przynosi znakomite efekty.

Skład drużyny i sztab szkoleniowy

W meczu ze Strumieniem barwy LKS Goleszów reprezentowali: kapitan Bartosz Bodak, Jan Plinta, Dawid Ciapka, Patryk Socha, Piotr Gorol, Sylwester Kożdoń, Krzysztof Mizia, Jakub Banaś, Marcin Kryska, Jakub Przyborowski, Dawid Żwak, Hubert Gruszka, Jarosław Moskała, Jędrzej Kożdoń, Miłosz Wojtas oraz Błażej Lorc. Drużynę prowadzili trenerzy Jakub Molin i Samuel Gogółka, a wspierał ich jeden z rodziców – Grzegorz Żwak.

Pełna treść komunikatu dostępna jest na stronie internetowej podanej jako źródło.

źródło: goleszow.pl

Goleszów: Juniorzy LKS Goleszów zdobywają mistrzostwo III ligi wojewódzkiej REKLAMA

Zagłosuj!

11 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 0

Fajne: 0

Procent fajnych głosów: 0.000000%

Słabe: 0

Procent słabych głosów: 0.000000%

Dołącz do naszego kanału nadawczego, by nie przegapić kolejnych informacji z naszego regionu!

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA