Juniorzy LKS Goleszów odnieśli wielki sukces, zdobywając tytuł mistrza III ligi wojewódzkiej.
W sobotę, 23 maja, juniorzy LKS Goleszów zmierzyli się z drużyną LKS Wisła Strumień. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem goleszowskiego zespołu 3:2, co zapewniło im tytuł mistrza na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu.
Wielki sukces młodej drużyny
To ogromny sukces, który pokazuje rosnący potencjał młodych piłkarzy z Goleszowa. Drużyna konsekwentnie powiększała swoją przewagę nad rywalami w tabeli, wyprzedzając zespoły z lig okręgowych oraz V ligi. Systematyczna praca z zawodnikami przynosi znakomite efekty.
Skład drużyny i sztab szkoleniowy
W meczu ze Strumieniem barwy LKS Goleszów reprezentowali: kapitan Bartosz Bodak, Jan Plinta, Dawid Ciapka, Patryk Socha, Piotr Gorol, Sylwester Kożdoń, Krzysztof Mizia, Jakub Banaś, Marcin Kryska, Jakub Przyborowski, Dawid Żwak, Hubert Gruszka, Jarosław Moskała, Jędrzej Kożdoń, Miłosz Wojtas oraz Błażej Lorc. Drużynę prowadzili trenerzy Jakub Molin i Samuel Gogółka, a wspierał ich jeden z rodziców – Grzegorz Żwak.
Pełna treść komunikatu dostępna jest na stronie internetowej podanej jako źródło.
źródło: goleszow.pl
Dołącz do naszego kanału nadawczego, by nie przegapić kolejnych informacji z naszego regionu!




