W najbliższą środę kasa Urzędu czynna do 15:00
W środę, 3 czerwca, kasa Urzędu Gminy Goleszów będzie czynna do godziny 15:00. Mieszkańcy powinni zwrócić uwagę na zmianę godzin otwarcia, aby móc załatwić wszystkie potrzebne sprawy w odpowiednim czasie.
Przypomnienie dla mieszkańców
W związku z wcześniejszym zamknięciem kasy, zaleca się, aby mieszkańcy zaplanowali swoją wizytę w urzędzie z wyprzedzeniem. To pozwoli uniknąć niepotrzebnych stresów i zapewnić sobie sprawne załatwienie spraw.
Pełna treść komunikatu dostępna jest na stronie internetowej podanej jako źródło.
źródło: goleszow.pl
Dołącz do naszego kanału nadawczego, by nie przegapić kolejnych informacji z naszego regionu!




