Goleszów: Drużyna na prostej do mistrzostwa

Goleszów: Drużyna na prostej do mistrzostwa

Drużyna Sami Swoi Goleszów z każdym meczem przybliża się do tytułu mistrza Ligi Siatkówki „50 Plus”.

W sobotę, 9 maja, w Wiśle odbyła się kolejna runda rozgrywek. Goleszowianie po raz kolejny pokazali swoje umiejętności, pewnie zmierzając w kierunku mistrzostwa ligi. W pierwszym meczu zdecydowanie pokonali gospodarzy z Wisły 3:0, a w kolejnym, po zaciętej walce, ulegli drużynie z Grodźca 1:2. Mimo tej porażki, seniorzy z Goleszowa nadal utrzymują wyraźną przewagę w ligowej tabeli.

Wysoka forma i determinacja

Drużyna przez cały sezon prezentuje wysoką formę oraz ogromne zaangażowanie, co pozwala jej utrzymywać pozycję lidera rozgrywek. Już w sobotę, 16 maja, w Grodźcu odbędzie się bardzo ważny turniej, który może mieć kluczowe znaczenie dla końcowego układu tabeli. To przedostatni występ zespołu z Goleszowa w tegorocznych rozgrywkach, a ostatni mecz zaplanowano na sobotę, 30 maja.

źródło: goleszow.pl

Goleszów: Drużyna na prostej do mistrzostwa REKLAMA

Zagłosuj!

26 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 0

Fajne: 0

Procent fajnych głosów: 0.000000%

Słabe: 0

Procent słabych głosów: 0.000000%

Dołącz do naszego kanału nadawczego, by nie przegapić kolejnych informacji z naszego regionu!

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA