Winda dla osób z niepełnosprawnościami w Urzędzie Gminy nieczynna do 22 maja
W związku z trwającymi pracami remontowymi, winda dla osób z niepełnosprawnościami w budynku Urzędu Gminy będzie niedostępna do piątku, 22 maja.
Przeprosiny za niedogodności
Władze gminy przepraszają za wszelkie niedogodności związane z prowadzonymi pracami i dziękują mieszkańcom za wyrozumiałość.
źródło: goleszow.pl
Dołącz do naszego kanału nadawczego, by nie przegapić kolejnych informacji z naszego regionu!




