Goleszów: Czasowe wyłączenie windy w Urzędzie Gminy

Goleszów: Czasowe wyłączenie windy w Urzędzie Gminy

Winda dla osób z niepełnosprawnościami w Urzędzie Gminy nieczynna do 22 maja

W związku z trwającymi pracami remontowymi, winda dla osób z niepełnosprawnościami w budynku Urzędu Gminy będzie niedostępna do piątku, 22 maja.

Przeprosiny za niedogodności

Władze gminy przepraszają za wszelkie niedogodności związane z prowadzonymi pracami i dziękują mieszkańcom za wyrozumiałość.

źródło: goleszow.pl

Zagłosuj!

26 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 0

Goleszów: Czasowe wyłączenie windy w Urzędzie Gminy REKLAMA

Fajne: 0

Procent fajnych głosów: 0.000000%

Słabe: 0

Procent słabych głosów: 0.000000%

Dołącz do naszego kanału nadawczego, by nie przegapić kolejnych informacji z naszego regionu!

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA