Goleszów: Biało-czerwone chorągiewki w edukacji lokalnej

Goleszów: Biało-czerwone chorągiewki w edukacji lokalnej

W gminnych szkołach i przedszkolach pojawiły się biało-czerwone chorągiewki.

Przed długim weekendem majowym radni juniorzy trzeciej kadencji Młodzieżowej Rady Gminy przeprowadzili akcję rozdawania chorągiewek, która miała na celu wzbudzenie dumy narodowej oraz przypomnienie o znaczeniu patriotyzmu w codziennym życiu.

Kontynuacja akcji i wartości edukacyjne

Akcja radnych juniorów, która miała miejsce przed majówką, będzie kontynuowana po długim weekendzie, w czasie szkolnych akademii poświęconych Świętu Flagi oraz rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Wydarzenia te stanowią doskonałą okazję, by w przystępny sposób przybliżyć dzieciom i młodzieży wartości historyczne oraz narodowe tradycje. Sylwia Cieślar, wójt gminy, podkreśla, że ogromne brawa należą się młodym radnym, którzy z dużym zaangażowaniem przeprowadzili całe przedsięwzięcie, z pomocą dyrektorów i nauczycieli.

źródło: goleszow.pl

Goleszów: Biało-czerwone chorągiewki w edukacji lokalnej REKLAMA

Zagłosuj!

27 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 0

Fajne: 0

Procent fajnych głosów: 0.000000%

Słabe: 0

Procent słabych głosów: 0.000000%

Dołącz do naszego kanału nadawczego, by nie przegapić kolejnych informacji z naszego regionu!

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA