Dwa wypadki śmiertelne jednego dnia

Dwa wypadki śmiertelne jednego dnia

W niedziele 29 września w ciągu zaledwie jednego dnia na terenie powiatu cieszyńskiego doszło do dwóch wypadków, w wyniku których zginęły dwie osoby.

Wczoraj wieczorem informowaliśmy o tragicznym wypadku w Wiślicy. Na „wiślance” zginął kierujący motocyklem 50-letni mężczyzna. Mieszkaniec Wodzisławia Śląskiego z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bariery ochronne. Niestety, pomimo szybko udzielonej pomocy, nie udało się uratować jego życia.

Niestety, tuż przed północą doszło do kolejnej tragedii. Na drodze wojewódzkiej 937, na granicy Hażlacha i Kończyc Wielkich czołowo zderzyły się alfa romeo i mercedes. Wstępne ustalenia policjantów wskazują na to, że kierujący alfą Romeo 19-letni mieszkaniec powiatu cieszyńskiego rozpoczynając manewr wyprzedzania pojazdu ciężarowego najpierw spowodował kolizję z wymijaną dacią, a następnie czołowo zderzył się z jadącym z naprzeciwka mercedesem, którym podróżował 53-letni bytowianin.  Niestety, młody kierowca alfy romeo nie przeżył wypadku. Na miejscu pracował prokurator oraz policyjna grupa dochodzeniowa. Z uwagi na blokadę drogi wyznaczone były objazdy,mundurowi kierowali ruchem.

Policja apeluje do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę i stosowanie się do obowiązujących znaków i przepisów, o koncentrację i wzmożoną uwagę w trakcie jazdy. Pamiętajmy, że to, czy bezpiecznie dojedziemy do celu, w dużej mierze zależy od nas samych.

http://www.cieszyn.slaska.policja.gov.pl/ka6/informacje/wiadomosci/270445,Jeden-dzien-jeden-powiat-az-dwa-wypadki-smiertelne.html

Zagłosuj!

4 punkty
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 4

Fajne: 1

Procent fajnych głosów: 25.000000%

Słabe: 3

Procent słabych głosów: 75.000000%

Dodaj komentarz