„Zima z Radiem Katowice” to doskonała okazja na aktywny wypoczynek w zimowej atmosferze Beskidów.
Wydarzenie odbędzie się 15 lutego w Ustroniu, gdzie uczestnicy będą mieli szansę na jazdę na nartach, snowboardzie, a także wziąć udział w licznych zimowych konkurencjach.
Interaktywne konkursy i animacje
Integralną częścią wydarzenia będą konkursy i quizy prowadzone przez Radio Katowice. Wśród nich znajdzie się humorystyczne „Pytania z narty”, które zaangażują publiczność w interakcję i zdrową rywalizację.
Magiczne zimowe zmagania
Na uczestników czekają również zimowe zmagania na śniegu z udziałem maskotki Pingwina Ligo, która zadba o dobrą atmosferę oraz animacje dla najmłodszych. Oferowane będą nagrody i świetna muzyka, co dodatkowo umili czas spędzony na stoku.
Sprawdzanie umiejętności i sprawności
Uczestnicy będą mogli sprawdzić swoje umiejętności w przygotowanych konkurencjach, takich jak slalom na ślizgu, bieg w butach narciarskich czy rzucanie śnieżkami do celu. Wydarzenie odbędzie się na stacji Górna Kolei Linowej Czantoria, a zapisy trwają od godziny 10:00 do 15:30.
Pełna treść komunikatu dostępna jest na stronie internetowej podanej jako źródło.
Źródło: https://www.czantoria.net/pec-events/zima-z-radiem-katowice/
Dołącz do naszego kanału nadawczego, by nie przegapić kolejnych informacji z naszego regionu!




