Czantoria: VII Święto Dyni i Jarzębiny na Czantorii – nie przegap tej jesiennej uczty!

Czantoria: VII Święto Dyni i Jarzębiny na Czantorii – nie przegap tej jesiennej uczty!

Już za miesiąc, 20 i 21 września, Czantoria stanie się miejscem wyjątkowego święta!

VII Święto Dyni i Jarzębiny zbliża się wielkimi krokami, a organizatorzy zapraszają wszystkich do wspólnego uczczenia jesieni. W programie wydarzenia zaplanowano różnorodne atrakcje, które przypadną do gustu zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

Co w programie?

W trakcie święta odbędą się warsztaty kreatywne, które będą doskonałą okazją do twórczej zabawy. Uczestnicy będą mogli również odwiedzić Kiermasz Twórców Regionalnych, gdzie znajdą rękodzieło, lokalne produkty oraz jesienne inspiracje.

Muzyka i pyszne potrawy

Nie zabraknie także muzyki na żywo, która umili czas spędzony w sercu gór. Wszyscy miłośnicy kuchni będą mieli okazję skosztować dań z dynią w roli głównej – od aromatycznych zup po pyszne wypieki. Będzie swojsko, kolorowo i bardzo dyniowo!

To idealna okazja, by poczuć jesienną atmosferę, spędzić czas z rodziną i zaopatrzyć się w wyjątkowe wyroby prosto od lokalnych twórców. Zarezerwuj ten weekend – 20 i 21 września – i spotkajmy się na Czantorii!

*Pełna treść komunikatu dostępna jest na stronie internetowej podanej jako źródło.*

Czantoria: VII Święto Dyni i Jarzębiny na Czantorii – nie przegap tej jesiennej uczty! REKLAMA

Źródło: https://www.czantoria.net/pec-events/9799/

Zagłosuj!

28 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 1

Fajne: 1

Procent fajnych głosów: 100.000000%

Słabe: 0

Procent słabych głosów: 0.000000%

Dołącz do naszego kanału nadawczego, by nie przegapić kolejnych informacji z naszego regionu!

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA