Cieszyniok oddał portfel z kilkoma tysiącami złotych!

Cieszyniok oddał portfel z kilkoma tysiącami złotych!

W poniedziałek mężczyzna spacerujący ul. Morcinka w Cieszynie odnalazł portfel. 

Jak się okazało, w środku było kilka tysięcy złotych oraz karty bankomatowe. Dzięki godnej naśladowania postawie uczciwego mężczyzny, znalezione przedmioty trafiły już do właściciela.

W poniedziałek rano 49-letni mieszkaniec Cieszyna spacerując ul. Morcinka w Cieszynie zauważył na parkingu zagubiony portfel. Jak się okazało, w środku było kilka tysięcy złotych oraz karty bankomatowe. Mężczyzna zgłosił się do cieszyńskiej komendy i osobiście przekazał znalezione przedmioty  policjantom.  Funkcjonariusze szybko ustalili miejsce zamieszkania ich właścicielki. Okazała się nią 59-letnia mieszkanka Cieszyna. O zagubieniu portfela zorientowała się w momencie, gdy stróże prawa poinformowali ją o znalezisku. W ogóle nie była świadoma tego, że utraciła przedmioty.  Dokładnie opisała utracony portfel oraz wskazała, jaka kwota pieniędzy się w nim znajdowała. Zgubę odebrała osobiście w cieszyńskiej komendzie.

49-letni mieszkaniec Cieszyna niewątpliwie zasługuje na duże uznanie i szacunek. Dziękujemy za uczciwą i godną naśladowania postawę, która niewątpliwie powinna być wzorem dla każdego.

Zagłosuj!

27 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 21

Fajne: 21

Procent fajnych głosów: 100.000000%

Słabe: 0

Procent słabych głosów: 0.000000%

Ten wpis został dodany przez jednego z czytelników lub redakcję. U nas każdy może dodać coś od siebie:) Dodaj swój własny wpis!

Dodaj komentarz