Cieszyn: Warsztaty bezpiecznego przewożenia dzieci

Cieszyn: Warsztaty bezpiecznego przewożenia dzieci

Warsztaty bezpiecznego przewożenia dzieci to wydarzenie dla rodziców, którzy stoją przed wyborem pierwszego lub kolejnego fotelika dla dziecka. 

Towarzyszy nam wówczas wiele pytań: -jaki powinien być pierwszy fotelik? -czy może być to nosidełko z wózka 3 w 1? -czy fotelik dopasowujemy do dziecka czy do samochodu? -jak długo dziecko może jeździć w pierwszym foteliku? -jaki wybrać kolejny fotelik? patrzeć na wzrost dziecka, wagę czy na wiek? -do kiedy dziecko powinno jeździć tyłem? dlaczego w ogóle tyłem? -jak poprawnie zapiąć pasy? kiedy możemy zrezygnować z pasów pięciopunktowych i przejść na samochodowe? -dla przedszkolaka lepsza lekka podkładka czy fotelik? -do przedszkola mamy 400 metrów, czy warto inwestować w fotelik do samochodu dziadka? -czy foteliki sprzedawane w supermarketach są bezpieczne? Itd. Jeśli kiedykolwiek zadałeś sobie którekolwiek z tych pytań, to to spotkanie z ekspertka z Fundacja Kocham Zapinam  jest dla Ciebie! Zachęcamy także do przyprowadzenia ze sobą dziadków, którzy wpierają was w podwózce wnuków do żłobków i przedszkoli – hasło “za moich czasów nie jeździło się w niczym i się przeżyło” nie działa jak magiczne zaklęcie i nie zastąpi poprawnego zapięcia malucha w samochodzie. 

Spotkanie jest bezpłatne, zapraszamy do zapisów w wiadomości prywatnej  na Facebooku Fundacji MamGrono lub na e-mail: fundacjamamgrono@gmail.com

Zagłosuj!

7 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 3

Fajne: 2

Procent fajnych głosów: 66.666667%

Słabe: 1

Procent słabych głosów: 33.333333%

Ten wpis został dodany przez jednego z czytelników lub redakcję. U nas każdy może dodać coś od siebie:) Dodaj swój własny wpis!

Dodaj komentarz