Cieszyn: Rozpoczęcie rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski 2026

Cieszyn: Rozpoczęcie rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski 2026

Już 1 czerwca rusza ogólnopolska rywalizacja o Puchar Rowerowej Stolicy Polski.

W wydarzeniu mogą wziąć udział rowerzyści z całej Polski, którzy przejeżdżając określone kilometry, będą rywalizować o tytuł Rowerowej Stolicy dla swojej gminy.

Jak wziąć udział w rywalizacji?

Aby przystąpić do zabawy, uczestnicy muszą pobrać aplikację mobilną „Aktywne Miasta” i zarejestrować się w niej. Po zalogowaniu się, w zakładce „Rywalizacje” należy wybrać kategorię „RSP dla Gmin 2026”, zaznaczyć swoją gminę oraz wybrać odpowiednie grupy. Możliwość dołączenia do istniejących grup lub stworzenia własnej jest dostępna dla wszystkich chętnych.

Nagrody dla najlepszych

Najlepsi rowerzyści, którzy zdobędą najwięcej punktów dla Cieszyna, otrzymają atrakcyjne nagrody. W kategorii kobiet i mężczyzn przyznane zostaną statuetki oraz karty podarunkowe o wartości: 300,00 zł za I miejsce, 200,00 zł za II miejsce oraz 100,00 zł za III miejsce.

Szczegółowe informacje na temat rywalizacji można znaleźć na stronie internetowej aktywne.miasta.pl.

*Pełna treść komunikatu dostępna jest na stronie internetowej podanej jako źródło.*

źródło: cieszyn.pl

Cieszyn: Rozpoczęcie rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski 2026 REKLAMA

Zagłosuj!

8 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 0

Fajne: 0

Procent fajnych głosów: 0.000000%

Słabe: 0

Procent słabych głosów: 0.000000%

Dołącz do naszego kanału nadawczego, by nie przegapić kolejnych informacji z naszego regionu!

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA