Cieszyn: na osiedlu Bobrek urośnie apartamentowiec – powstanie prawie 100 nowych mieszkań!

Cieszyn: na osiedlu Bobrek urośnie apartamentowiec – powstanie prawie 100 nowych mieszkań!

Apartamenty Skrzypka, to największa i jak do tej pory  najnowocześniejsza bezczynszowa inwestycja mieszkaniowa realizowana w Cieszynie. Budynek mieścić się będzie przy ulicy Ludwika Skrzypka na osiedlu Bobrek Wschód. W planach budowy jest aż 95 nowych apartamentów.

Cieszyn: na osiedlu Bobrek urośnie apartamentowiec – powstanie prawie 100 nowych mieszkań!
Artykuł sponsorowany. Fot. ApartamentySkrzypka.pl

Jak zapewnia deweloper “architektura budynku wyróżnia się elegancją i nowoczesnością, a jasna kolorystyka elewacji zapewnia ponadczasowy wygląd. Projektowany apartamentowiec jest odpowiedzią na potrzeby klientów, poszukujących mieszkania w nowoczesnym budynku, zaprojektowanym z myślą, zarówno o singlach jak i rodzinach z dziećmi.”

Apartamentowiec będzie się składał z pięciu mieszkalnych kondygnacji nadziemnych oraz dwóch kondygnacji podziemnych, w których będą mieściły się miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie.

W ofercie znajdzie się łącznie aż 95 nowoczesnych apartamentów 2 oraz 3 pokojowych, o powierzchniach w przedziale od 33m2 do 57m2. Każdy lokal jest funkcjonalnie zaprojektowany, posiada balkon lub ogródek, który przynależy do niektórych mieszkań zlokalizowanych na parterze.

Dla wygody przyszłych mieszkańców, w obiekcie usytuowane zostaną dwie cichobieżne windy, które ułatwią korzystanie z poszczególnych pięter. Usytuowanie budynku na niewielkim wzniesieniu sprawi, że z mieszkań rozpościerać się będzie piękny widok na okolicę. Dzięki zastosowaniu dobrej jakości materiałów oraz najnowocześniejszych rozwiązań, budynek będzie wysoce energooszczędny, co pozwoli na zmniejszenie kosztów utrzymania.

Więcej informacji: ApartamentySkrzypka.pl

Biuro Sprzedaży:
GSI NIERUCHOMOŚCI

ul. Stawowa 67 (budynek PioComp), 43-400 Cieszyn
tel. (+48) 537-837-557 lub (+48) 731-144-000

Artykuł sponsorowany.

Zagłosuj!

16 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 6

Fajne: 5

Procent fajnych głosów: 83.333333%

Słabe: 1

Procent słabych głosów: 16.666667%

Dodaj komentarz