Cieszyn: Obowiązek składania deklaracji źródeł ciepła

Cieszyn: Obowiązek składania deklaracji źródeł ciepła

Mieszkańcy regionu są zobowiązani do złożenia deklaracji dotyczącej źródeł ciepła oraz spalania paliw.

Przypominamy, że obowiązek ten dotyczy właścicieli budynków. Deklaracje należy składać w przypadku zarówno nowych instalacji, jak i aktualizacji w przypadku wymiany kotła.

Formy składania deklaracji

Istnieją dwie dostępne metody składania deklaracji. Mieszkańcy mogą złożyć dokumenty elektronicznie, odwiedzając stronę www.ceeb.gov.pl. Alternatywnie, deklaracje można złożyć w formie papierowej w Urzędzie Miasta w Cieszynie, w Biurze Podawczym, gdzie dostępne są również odpowiednie wnioski do pobrania.

Pobierz deklaracje

W celu ułatwienia mieszkańcom, dostępne są pliki do pobrania: deklaracja dla budynków i lokali mieszkalnych oraz deklaracja dla budynków i lokali niemieszkalnych. Zachęcamy do skorzystania z tych materiałów i dopełnienia formalności w ustalonym terminie.

Pełna treść komunikatu dostępna jest na stronie internetowej podanej jako źródło.

Cieszyn: Obowiązek składania deklaracji źródeł ciepła REKLAMA

Źródło: https://www.cieszyn.pl/aktualnosci/8868/ceeb

Zagłosuj!

27 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 0

Fajne: 0

Procent fajnych głosów: 0.000000%

Słabe: 0

Procent słabych głosów: 0.000000%

Dołącz do naszego kanału nadawczego, by nie przegapić kolejnych informacji z naszego regionu!

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA