Cieszyn: Noworoczne Spotkanie dla Organizacji Pozarządowych

Cieszyn: Noworoczne Spotkanie dla Organizacji Pozarządowych

Przedstawiciele organizacji pozarządowych są zaproszeni na Spotkanie Noworoczne.

W dniu 19 stycznia 2026 roku o godzinie 16:00 w Sali Sesyjnej Ratusza odbędzie się wydarzenie, które ma na celu zacieśnienie współpracy między organizacjami a lokalnym samorządem.

Potwierdzenie uczestnictwa

Organizatorzy proszą o wytypowanie jednego przedstawiciela z każdej organizacji oraz o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 14 stycznia 2026 roku. Zgłoszenia można przesyłać na adres e-mail: epawelczyk@um.cieszyn.pl.

Wydarzenie to stanowi doskonałą okazję do wymiany doświadczeń oraz omówienia wspólnych inicjatyw na nadchodzący rok.

*Pełna treść komunikatu dostępna jest na stronie internetowej podanej jako źródło.*

Cieszyn: Noworoczne Spotkanie dla Organizacji Pozarządowych REKLAMA

Źródło: https://www.cieszyn.pl/aktualnosci/8904/zaproszenie-dla-organizacji-pozarzadowych

Zagłosuj!

27 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 0

Fajne: 0

Procent fajnych głosów: 0.000000%

Słabe: 0

Procent słabych głosów: 0.000000%

Dołącz do naszego kanału nadawczego, by nie przegapić kolejnych informacji z naszego regionu!

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA