Cieszyn: Nabór na stanowisko inspektora w urzędzie

Cieszyn: Nabór na stanowisko inspektora w urzędzie

Burmistrz Miasta Cieszyna ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze.

W Wydziale Gospodarki Nieruchomościami w Urzędzie Miejskim w Cieszynie poszukiwany jest inspektor ds. regulacji stanów prawnych nieruchomości. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie pracować na podstawie umowy o pracę w wymiarze 1/1 etatu.

Informacje o naborze

Szczegółowe informacje dotyczące oferty pracy znajdują się na stronie internetowej bip.um.cieszyn.pl w zakładce „Praca”. Zainteresowani powinni zwrócić uwagę na termin dostarczenia dokumentów, który upływa 1 czerwca 2026 roku o godzinie 16:30.

źródło: cieszyn.pl

Zagłosuj!

22 punkty
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 0

Cieszyn: Nabór na stanowisko inspektora w urzędzie REKLAMA

Fajne: 0

Procent fajnych głosów: 0.000000%

Słabe: 0

Procent słabych głosów: 0.000000%

Dołącz do naszego kanału nadawczego, by nie przegapić kolejnych informacji z naszego regionu!

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA