Cieszyn: Konkurs na najpiękniejszy ogród i zieleń

Cieszyn: Konkurs na najpiękniejszy ogród i zieleń

Rozpoczął się 54. konkurs „Cieszyn miastem kwiatów i zieleni”

13 maja odbył się przegląd zgłoszonych ogrodów w ramach 54. edycji konkursu, który cieszy się dużą popularnością wśród mieszkańców. Organizatorzy zachęcają do nadsyłania zdjęć ogrodów oraz balkonów, aby wziąć udział w jesiennym przeglądzie.

Jak wziąć udział w konkursie?

Osoby, które pragną podzielić się swoim ogrodem, mogą przesyłać zdjęcia na adres e-mail: ochrona@um.cieszyn.pl, podając również adres swojego ogrodu. Jesienny przegląd odbędzie się na początku września, a zgłoszenia przyjmowane są do końca sierpnia. Nawet jeśli nie posiadacie ogrodu, ale dekorujecie balkon lub parapet, również możecie wziąć udział w konkursie, wysyłając zdjęcie swojej aranżacji zieleni.

Organizatorzy i nagrody

Konkurs organizowany jest przez Burmistrza Miasta oraz Towarzystwo Miłośników Ogrodnictwa (TMO). W skład komisji konkursowej wchodzą przedstawiciele Burmistrza oraz członkowie TMO. Przeglądy odbywają się dwa razy w roku: w maju i we wrześniu. Organizatorzy zachęcają wszystkich miejskich ogrodników, a także osoby dbające o zieleń w przestrzeniach publicznych, do udziału w konkursie. Czekają na Wasze zgłoszenia oraz piękne tereny zieleni!

Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody. Do zobaczenia w ogrodach mieszkańców!

Cieszyn: Konkurs na najpiękniejszy ogród i zieleń REKLAMA

źródło: cieszyn.pl

Zagłosuj!

22 punkty
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 0

Fajne: 0

Procent fajnych głosów: 0.000000%

Słabe: 0

Procent słabych głosów: 0.000000%

Dołącz do naszego kanału nadawczego, by nie przegapić kolejnych informacji z naszego regionu!

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA