Urząd Skarbowy w Cieszynie kontynuuje cykl szkoleń
Urząd Skarbowy w Cieszynie informuje, że w dalszym ciągu będą kontynuowane bezpłatne szkolenia z zakresu Krajowego Systemu e-Faktur 'Środy z KSeF’.
Terminy szkoleń
Szkolenia odbędą się w siedzibie Urzędu Skarbowego w Cieszynie, ul. Kraszewskiego 4, w następujących terminach:
– 6.05.2026 – godz. 10.00
– 13.05.2026 – godz. 10.00
– 20.05.2026 – godz. 10.00
– 27.05.2026 – godz. 10.00
Zakres szkoleń
Eksperci przekażą przedsiębiorcom najważniejsze i praktyczne informacje dotyczące korzystania z Krajowego Systemu e-Faktur. Szkolenia obejmą podstawową i kluczową wiedzę, taką jak: sposób logowania, wystawianie faktur, przeglądanie faktur czy nadawanie uprawnień.
Pełna treść komunikatu dostępna jest na stronie internetowej podanej jako źródło.
źródło: cieszyn.pl
Dołącz do naszego kanału nadawczego, by nie przegapić kolejnych informacji z naszego regionu!




