Cieszyn: Bezpłatne szkolenia z Krajowego Systemu e-Faktur

Cieszyn: Bezpłatne szkolenia z Krajowego Systemu e-Faktur

Urząd Skarbowy w Cieszynie kontynuuje cykl szkoleń

Urząd Skarbowy w Cieszynie informuje, że w dalszym ciągu będą kontynuowane bezpłatne szkolenia z zakresu Krajowego Systemu e-Faktur 'Środy z KSeF’.

Terminy szkoleń

Szkolenia odbędą się w siedzibie Urzędu Skarbowego w Cieszynie, ul. Kraszewskiego 4, w następujących terminach:

– 6.05.2026 – godz. 10.00
– 13.05.2026 – godz. 10.00
– 20.05.2026 – godz. 10.00
– 27.05.2026 – godz. 10.00

Zakres szkoleń

Eksperci przekażą przedsiębiorcom najważniejsze i praktyczne informacje dotyczące korzystania z Krajowego Systemu e-Faktur. Szkolenia obejmą podstawową i kluczową wiedzę, taką jak: sposób logowania, wystawianie faktur, przeglądanie faktur czy nadawanie uprawnień.

Pełna treść komunikatu dostępna jest na stronie internetowej podanej jako źródło.

źródło: cieszyn.pl

Cieszyn: Bezpłatne szkolenia z Krajowego Systemu e-Faktur REKLAMA

Zagłosuj!

27 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 0

Fajne: 0

Procent fajnych głosów: 0.000000%

Słabe: 0

Procent słabych głosów: 0.000000%

Dołącz do naszego kanału nadawczego, by nie przegapić kolejnych informacji z naszego regionu!

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA