Będą nowe parkingi w Cieszynie

Będą nowe parkingi w Cieszynie

W Cieszynie brak miejsc parkingowych -zwłaszcza centrum- to prawdziwa zmora kierowców. Chcąc to zmienić Rada Miasta zadecydowała o budowie 2. nowych parkingów: wielopoziomowego przy ul. Michejdy oraz przy amfiteatrze na ul. 3 Maja.

Pojawiła się szansa na zakończenie parkingowego dramatu w Cieszynie. Miasto wyraziło wolę przystąpienia wraz z Powiatem Cieszyńskim do realizacji projektu partnerskiego „Budowa obiektu sportowego z funkcją parkingu przy ul. 3 Maja w Cieszynie”.
W planach jest budowa hali sportowej, połączonej z parkingami wielopoziomowymi. Zasady partnerstwa miasta i powiatu określić ma pisemne porozumienie które zostanie zawarte pomiędzy Powiatem i Urzędem Miasta.

Oprócz tego Komisja zawnioskowała o podjęcie uchwał w sprawie przystąpienia do realizacji projektu budowy miejskiego parkingu wielopoziomowego przy ul. Michejdy w Cieszynie w formule partnerstwa publiczno-prywatnego.

Więcej w artykule Ox.pl: LINK

Zagłosuj!

23 punkty
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 23

Fajne: 20

Procent fajnych głosów: 86.956522%

Słabe: 3

Procent słabych głosów: 13.043478%

Ten wpis został dodany przez jednego z czytelników lub redakcję. U nas każdy może dodać coś od siebie:) Dodaj swój własny wpis!

Dodaj komentarz