Batalion WOT w Cieszynie? Słychać głosy sprzeciwu.

Pomysłodawcy utworzenia Cieszyńskiego Batalionu Wojsk Obrony Terytorialnej uważają, że kierują nimi szlachetne pobudki i dobre chęci. W wywiadach dotyczących CKONu, Kompanii Obrony Narodowej i potencjalnego oddziału WOT inicjatywa przedstawiana jest jako zdrowy odruch i odpowiedź na zainteresowanie społeczeństwa.

Dyskusja wrze, ponieważ jednak nie wszyscy są takiego zdania. Dariusz Jedzok w wpisie na swoim blogu głośno krytykuje i przeciwstawia się pomysłowi utworzenia batalionu WOT w Cieszynie:

Cieszyński batalion WOT, czyli duży problem w małym mieście

Zagłosuj!

7 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 22

Fajne: 13

Procent fajnych głosów: 59.090909%

Słabe: 9

Procent słabych głosów: 40.909091%

Ten wpis został dodany przez jednego z czytelników lub redakcję. U nas każdy może dodać coś od siebie:) Dodaj swój własny wpis!

Jeden komentarz

Odpowiedz
  1. Co za bzdurny artykuł w wykonaniu Pana Jedzoka. Retoryka rodem z PO. Każdy młody patriota to oszołom, który tylko czeka, aż będzie mógł strzelać do obcych… Mnie bardzo cieszy taka aktywność młodych, budząca się duma narodowa, dla Pana Jedzoka lepiej by było, jakby młodzież nosiła czapki i koszulki z amerykańską albo brytyjską flagą ( co do niedawna było bardzo modne ), żeby pluli na swój kraj i chcieli go jak najszybciej opuścić… dobrze, że rośnie pokolenie ludzi, które chce bronić ojczyzny, młodzi chłopcy, którzy interesują się militariami, a nie modą i najnowszymi smartfonami… Ja jestem jak najbardziej na tak, potrzeba szkolić młodych, zeby potrafili posługiwać się bronią i w razie zagrożenia, bronić swojej ojczyzny! Proszę mi wierzyć, w czasie II wojny światowej to chłopcy tacy, jak pogardzani przez Pana Jedzoka Wszechpolacy byli gotowi oddać życie za swój kraj. A czasy idą niepokojące, więc trzeba być gotowym. Pozdrawiam

One Ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz