[Nie przegap] Food Trucki po raz ostatni w tym sezonie w Cieszynie!

[Nie przegap] Food Trucki po raz ostatni w tym sezonie w Cieszynie!

W dniach 7-9 września street food, po raz ostatni w tym sezonie, zawita do Cieszyna! Najlepsze food trucki z całej Polski zaparkują na cieszyńskim Rynku, aby ostatni raz tego roku móc dzielić się z mieszkańcami pasją do dobrej kuchni i niekonwencjonalnych rozwiązań kulinarnych. Food trucki każdego dnia podniosą swoje klapy o godzinie 12:00. W piątek i sobotę impreza potrwa do 22:00, a w niedzielę do godz. 20:00.

Każdy z food trucków przygotuje na oczach gości swoje najlepsze kulinarne propozycje. Wybór będzie szeroki – od azjatyckich pierożków dim sum, po klasyczne, polskie pierogi. Dla fanów konkretów organizatorzy zaprosili kilka food trucków z burgerami, pojawią się propozycje hot-dogów rodem z USA, chrupiące tosty oraz klasyczne zapiekanki. Dla łasuchów nie zabraknie świeżo mielonej kawy, a do niej słodkości – świeże owoce w czekoladzie, hiszpańskie churros, lody molekularne czy bąbelkowe gofry to będą tylko niektóre food truck’owe, słodkie propozycje.

O przyjemną atmosferę na zlocie zadba DJ Ninja. Zabierzcie więc rodzinę i przyjaciół, i przybywajcie na Rynek w ten wrześniowy weekend, by urzekło Was jedzenie przyrządzane na Waszych oczach, ze świeżych i sprawdzonych składników, przez ludzi z pasją. To będzie ostatnia taka okazja w tym sezonie! Więcej szczegółów znaleźć można na stronie FB SK-Food Truck (LINK) lub na stronie wydarzenia (LINK).

Zagłosuj!

5 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 13

Fajne: 6

Procent fajnych głosów: 46.153846%

Słabe: 7

Procent słabych głosów: 53.846154%

Dodaj komentarz