22-latek wyważył drzwi i ukradł babci telewizor.

22-latek wyważył drzwi i ukradł babci telewizor.

Wspólne działania policjantów ze Strumienia i Zebrzydowic doprowadziły do zatrzymania 22-latka, który odpowie za rozbój.

Podejrzany stosując przemoc wobec babci zabrał z domu telewizor i odjechał. Sprawcy grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Policjanci zostali powiadomieni o przestępstwie w niedzielę wieczorem. Z relacji 70-letniej kobiety wynikało, że jej wnuczek wrócił do domu i chciał zabrać z niego telewizor. Gdy się na to nie zgodziła, ten zaczął się agresywnie i wulgarnie wobec niej zachowywać. Kobieta próbowała się jeszcze ratować przed kradzieżą zamykając drzwi na klucz. Jednak wnuczek nie odpuścił. Wyważył drzwi, a następnie wyszedł z domu razem z telewizorem, wsiadł do samochodu i odjechał. Telewizor zastawił w jednym z lombardów na terenie Jastrzębia Zdroju. Policjanci ze Strumienia i Zebrzydowic natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia ustalili zarówno miejsce pobytu 22-latka, jak i lombard, w którym znajdował się skradziony sprzęt. Wnuczek wpadł tego samego dnia, w niespełna dwie godziny po zdarzeniu. Był bardzo zaskoczony wizytą stróżów prawa. Usłyszał już prokuratorskie zarzuty. Grozi mu kara nawet do 12 lat więzienia. Decyzją sądu został aresztowany na okres trzech miesięcy.

Zagłosuj!

6 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 0

Fajne: 0

Procent fajnych głosów: 0.000000%

Słabe: 0

Procent słabych głosów: 0.000000%

Ten wpis został dodany przez jednego z czytelników lub redakcję. U nas każdy może dodać coś od siebie:) Dodaj swój własny wpis!

Dodaj komentarz