15. FESTIWAL WAKACYJNE KADRY – koncertowe soboty

15. FESTIWAL WAKACYJNE KADRY – koncertowe soboty

W lipcu i sierpniu odbędzie się Festiwal Wakacyjne Kadry. Nie zabraknie znakomitego kina, a dodatkową atrakcją będą kameralne koncerty w przestrzeni śródmieścia Cieszyna.

Cieszyński Ośrodek Kultury „Dom Narodowy” przygotował plenerowe projekcje kinowe na Rynku, które odbywać się będą w piątki o godz. 21:30. Wśród propozycji filmowych nie zabraknie prawdziwych hitów. – Jestem przekonany, że proponujemy repertuar, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. W ubiegłym roku frekwencja na naszych pokazach była znakomita, więc mam nadzieję, że i tego lata mieszkańcy Cieszyna i turyści przyjdą na nasze pokazy – mówi Adam Cieślar, dyrektor COK „Dom Narodowy”.

Dodatkową atrakcją tegorocznej edycji festiwalu będą koncerty kameralne w różnych miejscach śródmieścia. Odbywać się one będą w soboty o godz. 19:00. – To dodatkowa atrakcja, wzbogacająca naszą imprezę. Mam nadzieję, że piątkowe pokazy filmowe oraz nasze sobotnie propozycje muzyczne ściągną do centrum mieszkańców i turystów – przekonuje szef COK-u.
Wstęp na wszystkie pokazy filmowe i koncerty jest darmowy.

15. Festiwal Wakacyjne Kadry dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

2020-07-11 19:00 – 2020-07-11

11.07, g. 19.00
Kidoń/Pala/Stuchlik
Blues/Jazz

Miejsce: Cieszyn Zamek przed Presso

Informacja prasowa

Zagłosuj!

6 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 2

Fajne: 1

Procent fajnych głosów: 50.000000%

Słabe: 1

Procent słabych głosów: 50.000000%

Dodaj komentarz