13. Śląska Rzecz – czas start!

13. Śląska Rzecz – czas start!

Rusza Śląska Rzecz, Zamek Cieszyn znów szuka niezwykłych innowacji, które wpływają na życie na Śląsku.

Suszarka do butów narciarskich z Ustronia, etykiety na dżemach z Sosnowca, a może nawigacja ułatwiająca parkowanie w Piekarach Śląskich czy Tarnowskich Górach? Kto tym razem zostanie laureatem konkursu „Śląska Rzecz”. Rusza konkurs i zgłaszają się pierwsi kandydaci.Czytaj więcej: http://www.dziennikzachodni.pl/wiadomosci/cieszyn/a/rusza-slaska-rzecz-zamek-cieszyn-znow-szuka-niezwyklych-innowacji-ktore-wplywaja-na-zycie-na-slasku,12947540/

Laureaci konkursu oraz projekty nominowane do ekspozycji są prezentowane na pokonkursowej wystawie, która w tym roku będzie pokazywana w Zamku Cieszyn, Dobrotece w Dobrodzieniu, Galerii StrefArt w Katowickiej Strefie Ekonomicznej S.A. Podstrefa Tyska, Muzeum Górnośląskim w Bytomiu oraz Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach podczas VIII Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Każdej edycji towarzyszą dwujęzyczne katalogi, prezentujące nagrodzonych i wyróżnionych projektantów, firmy oraz organizacje.

Fot. ZamekCieszyn.pl

Zagłosuj!

9 punktów
Fajne Nie lubię

Razem głósów: 1

Fajne: 1

Procent fajnych głosów: 100.000000%

Słabe: 0

Procent słabych głosów: 0.000000%

Ten wpis został dodany przez jednego z czytelników lub redakcję. U nas każdy może dodać coś od siebie:) Dodaj swój własny wpis!

Dodaj komentarz